Блог Печенюшечки (cookie_on_tour) wrote,
Блог Печенюшечки
cookie_on_tour

Потому что один в поле воин

Нашел на просторах

Рус

Я житель невеличкого іржавого міста на югавастокє, ще й хіка до всього, живу з програмування на пхп. Рано навесні цього року, коли вата лізла з усіх дірок на площах югавастока, я почав дуже очкувати, що ця зараза і у нас захопить владу та почнеться піздєц.Чергової суботи, коли збирався антимайдан перед міськдержадміністрацією та під пам'ятником Леніна, я теж туди приплентався та стояв здалеку оцінюючи ситуацію. тоді на думці була ідея зйобувати подалі на захід, чи навіть до Словаччини, де у мене є далекі родичі.

Кожної суботи вати збиралося все більше і вона ставала все агресивнішою, цього разу вони вже намагалися взяти будівлю, але 2 деятки мусорів поштовхалися з ними та й вата відкатилася назад до площі. Наступного разу обіцяли прийти зі зброєю та зробити усе "навєрняка". Проте натовп виглядав доволі інертно та й більшість промовців не особливо радикально кричали про хунту і расію, але був серед них один жирний підор, який волав гучніше всіх і таки спровокував на спробу захопити будівлю.

За іронією долі цей жирний підор був моїм сусідом, жив у сусідньому під'їзді. Ось тоді у мене в голові і з'явилася думка ліквідувати цього покидька, подумалося якщо його не стане, то провокувати вату нікому буде. Мушу зазначити, що через свій спосіб життя я особливо часто з людьми намагався не спілкуватися без потреби, у мене нема ірл друзів і я до цього разу навіть курку не міг зарубати, що вже й казати за людину.

Наступні 3 дні я провів на балконі видивляючись цього покидька та будуючи у голові стратегії. приходив він додому завжди сам, часто бухий і сидів на лавці біля під'їзду попиваючи банку Рево, і аж потім піднімався нагору.

З усіх способів завалити виблядка я обрав свого дрючка, яким вибивав килими раз на кілька місяців. Знайшов у гардеробі найстаріші речі, прорізав у шапці дірки для очей, і увесь вечір відпрацював перед дзеркалом швидке одягання шапки та діставання дрючка. Навіть подивився першого "Брата", щоб повторити успішний прохід, коли він завалив боса кавказської мафії. Відстежив шляхи відходу.

У четвер ввечері усе зірвалося, бо поки я вичікував за домом на мене почали гавкати місцеві бродячі собаки, дався в знаки хіканський спосіб життя, мене тут узагалі мало хто знав. Довелося дременути через гаражі і повернутися до собак за пів години з ковбасою та окістям, яке набрав в магазині. Після цього собаки не агрилися...

Наш дім стояв крайнім у мікрорайоні, зразу за ним починалося поле та пустир з недобудовою, через яку я і планував втечу.

До вечору п'ятниці я вже дуже перегорів та щогодини передумував йти на справу. Майже не їв та дуже переживав, але все ж зібрався, закинув у рюкзак палицю, впіхнув шапку до кишені і вийшов за дім, зі сторони пустиря. За 15 хв з'явився підор і як за розкладом сів їбашити своє рево. Натягнув шапку та попри будинку забіг зі спини до лавки. І тут з верху почала кричати якась сука "аааааа, что ж тьі делаешь сука, берегись". Я хоч дуже пересрав, але вигукнув з переляку "РАААСІЯ" і в'їбав майже щосили по шиї ватному підору, бо по голові не попав, він відвернувся.

Отож він схопився за шию та розвернувся на мене, я дуже сильно потів і мені піт заливав очі так сильно, що я майже ніфіга не бачив, та все ж хотів завершити справу. Почав гамселити його по спині і рукам чомусь кричучи "РАСІЯ-РАСІЯ". А він усе не падав, навколо стояв гвалт, з вікон кричали баби і чоловіка. Від гаражів вибіг якийсь мужик з монтіровкою і направився до нас. Я продовжував гамселити вату щосили, наніс десь 15 ударів, він упав та закрив голову руками. Я ще кілька разів вдарив його ногами по голові, як у фільмі Американська історія Х і він розпростався на землі, не ворушачись.
Я відразу дременув до недостоєного будинку, у дитинстві я там багато лазив, тож почувався там безпечніше аніж на відкритому полі. За мною погнався мужик з монтіровкою, а за ним ще один з каменюкою в руці, якою мені запулив по спині, як я забігав до стройки.

Вони розійшлися у різні боки і почали переслідувати мене по недобудові. Згодом я заліз до кімнати, яку небагато хто знав, бетонними виступами для балконів, та почав їх чекати обливаючись холодним потом. Я знав що довго все одно тут сидіти западло, бо тут збереться ціла ватна бригада і вони мене жаліти не будуть. Мої переслідувачі проходили прямо за стіною, пошепталися і направилися в іншу сторону. Тож я не гаючи часу зістрибнув з третього поверху і побіг через поле попри лісопосадку до сусіднього села.

Все пішло дуже хуйово, я підвернув ногу, у мене боліла страшно рука і спина, щей я побіг не туди куди планував.
Пізно-пізно приперся до села, попросився до одної хати переночувати, де люди святкували якийсь день народження . Але згодом передумав і вибіг на трасу, переїхав на попутці сусіднього міста, де купив на базарі найдешевшу куртку, штани та мазь фіналгон і на ранок повернувся до квартири, з усіх сил зображаючи, що нога не болить, але сльози самі точилися від болю.
Приїхав я десь о десятій, навколо підїзду було тихо, піднявся на "лєснічну клєтку", де курив інший мій сусіда, котрий як тільки побачив мене з'їбався до хати і захлопнув двері..
Відкрив хату, переодягся, запакував документи в сумку, всі гроші, ноут.

Зараз знімаю кімнату в "одному з облцентрів", у розділі сайту МВС, де розшукуються люди себе не знайшов, але все одно очкую. Судячи з сайту місцевих новин ватний підор, на щастя таки вижив, полежав у реанімації 2 тижні, зараз вийшов і повернувся до роботи. МОї їбануті вигуки "РАСІЯ" таки збили з пантелику вату і судячи по тому ж сайту місцевих новин вони підозрюють жирного підора у фінансових махінаціях з грошима антимайдану, та думають на когось із своїх. Місто ватники так і не захопили і тої суботи після подій там зібралося менше половини звичного натовпу. А зараз вони взагалі не збираються. Десь гріє думка, що і моя в тому заслуга є.

Subscribe

 • 33

  Поздравляю сам себя с этим замечательным днем! Счастья мне, здоровья и шведских крон побольше :) И вам тоже :)

 • Кернес помер от коронавируса

  Коррупционер и человек, который разрушал Харьков последние 15 лет наконец сдох я думал лет 20 еще ждать придется Поздравляю всех, хоть какая-то…

 • (no subject)

  Все прекрасно :)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments